سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

حوزه فعالیت شرکت جاده ابریشم رایانه

Image

معرفی شرکت

موسسان مجموعه با هدف ارائه خدمات و راه حل با بالاترین کیفیت به همراه ارزش گذاری بیشتر به مشتریان که سزاوار احترام و دریافت حقوق خود می باشند، با کسب مجوزهای لازم و با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفور ماتیک وعضو نظام صنفی رایانه‌ای و با  بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در واحدهای فناوری اطلاعات، شبکه‌های رایانه‌ای، مراکز داده (Data Center) ذخیره‌سازی اطلاعات تحت شبکه‌، تأمین تجهیزات ارائه گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش مشهورترین نام های تجاری دنیا (EMC2 ,Cisco ,Dell-Sonicwall Arena, HP )تحت نام گارانتی ابریشم را آغاز نمود. همچنین با توان برقراری ارتباط با تولید کنندگان فن آوری در خارج از کشور، امکان تامین تجهیزات و ارائه خدمات با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کننده، اخذ و در جهت رضایتمندی مشتری بکار گرفته است. بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کنندگان محصولات ارائه شده تحت نام گارانتی ابریشم، امید  آن را دارد که توانسته باشد در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی، گامی هر چند کوچک در صنعت IT کشور برداشته باشد.

مأموریت ما

مشاهده تغییرات در بازار به عنوان یک فرصت برای رشد، بهرگیری از سود و توانائی شرکت برای توسعه و تولید سرویس‌های نوآورانه و راه کارهایی برای برآورده کردن نیاز مشتریان.

چشم انداز

ارائه خدمات و راه کارهائی با بالاترین کیفیت و ارزش گذاری بیشتر به مشتری‌هایمان که همانا دارای حق و احترام می‌باشند.

چرا جاده ابریشم رایانه

برروی تجهیزات اورجینال و اصلی HPE،Cisco ،EMC ،Sonicwall ،Fortigate فعالیت دارد و صداقت در فروش.

دپارتمان فروش شرکت

فروش تجهیزات ذخیره ساز EMC

فروش تجهیزات ذخیره ساز EMC

فروش محصولات HP (سرور و استوریج)

فروش محصولات HP (سرور و استوریج)

 
فروش محصولات امنیت شبکه

فروش محصولات امنیت شبکه

فروش تجهیزات سیسکو

فروش تجهیزات سیسکو

دپارتمان فنی شرکت

بخش فنی شرکت‌های کامپیوتری یکی از مهمترین واحدهای تشکیل دهنده شرکت می‌باشد. سطح علمی بالا، تجربه مناسب شرکت جاده ابریشم رایانه سبب گردیده  تا مشتریان شرکت با خیالی آسوده نسبت به خرید تجهیزات مورد نیاز خود اقدام نموده و در صورت نیاز، از راهکارهای پیشنهادی کارشناسان این شرکت در خصوص پوشش نیازهای سازمان یا شرکتهای مطبوعشان استفاده نمایند و دغدغه خاطر در خصوص انتخاب راهکار نامناسب و صرف هزینه‌های کلان نداشته باشند. همچنین از خدمات فنی شرکت در خصوص نصب، راه اندازی و troubleshooting  تجهیزات تهیه شده بهره‌مند گردند.
دپارتمان فنی شرکت جاده ابریشم رایانه متشکل از واحدهای امنیت، پشتیبانی، تعمیرات، بازیابی اطلاعات، شبکه و راه‌اندازی سرویس ارزش افزوده، مشاوره، طراحی و اجرا   جهت ارائه خدمات مناسب و سرویس های بروز برای پوشش نیازهای شرکت های خصوصی و دولتی، سازمان ها و ارگان‌ها می‌باشد.
0
مشتریان
0
قراردادهای ما
0
اطمینان مشتریان
0
تحویل پروژه
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search