سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address
ذخیره‌سازی به جهت حفاظت از داده
حفاظت از اطلاعات مهم کسب و کارتان با حفظ خصیصه‌های قابل اعتماد بودن‌، مقرون به صرفه بودن‌، دردسترس بودن و عملکرد بهینه شده توسط فلش.

بهبود حفاظت و نگهداری از داده

راه‌حل‌های اچ‌پی در حفاظت از اطلاعات، نگهداری و در دسترس بودن، داده‌های شما را در هنگام بهینه‌سازی تهیه نسخ پشتیبان و کارائی بازیابی در یک محیط هیبریدی ایمن نگه می‌دارد.

حفاظت از داده بصورت مدرن

همانطور که مدیریت چرخه حیات داری اهمیت بیشتری می‌گردد. اچ‌پی راه‌حل متنوعی را در سراسر طیف متنوعی از اطلاعات ارائه می‌دهد که به نیازهای کسب و کار و برنامه‌های شما بستگی دارد. شرکتهای تجاری اچ‌پی براساس محصولات این کمپانی بنامهای HPE StoreOnce و HPE StoreEver بنا نهاده شده‌است. یک نمونه یکپارچه از محصولات و شرکاء ما شما را به جهت محافظت از داده‌های حجیم و در حال رشدتان از طریق یک نمونه یکپارچه از هسته اصلی ذخیره‌سازی و محصولات پشتیبان‌گیری که توسط ارائه دهندگان پیشرو در صنعت پشتیبان‌گیری مانند (Veeam و Veritas) به مشارکت کشانده شده‌است تجهیز می‌نمائیم.

قابلیت دسترسی :

شما نیاز به دسترسی داده در کل 24 ساعت از تمامی روزهای سال (365 روز) را دارید. شما می‌توانید مدت زمان از کارافتادن سیستم را چه بصورت برنامه ریزی شده یا نشده در داخل یا مابین مراکز داده را توسط ذخیره‌سازی Nimble و3PAR از بین ببرید.

حفاظت:

کاهش خطر ازدست‌دادن اطلاعات و اطمینان از بازیابی سریع توسط رشته کاملی از SnapShotها که به عنوان راه‌کارهای مدیریتی بحران، پاسخگوی هر سطحی از خدمات، در هرزمان و مکان فیزیکی، مجازی، هیبرید و یا محیط‌های ابری(Cloud) عمومی می‌باشد.

نگهداری و دسترسی طولانی مدت داده :

اچ‌پی بواسطه طراحی‌های آرشیو کم هزینه خود‌، شما را قادر خواهد ساخت که کاهش خطر و بهبود بهره‌وری دردسترسی آسان و قابل اعتماد به داده‌ها برای نگهداری با شرایط طولانی مدت را توسط ذخیره‌سازی  Tape صورت دهیم.

15X

faster recovery

20X

reduction in backup storage required

23X

faster backup

بکارگیری فلش برای محافظت از اطلاعات شما

اچ پی قدرت فلش را برای محافظت از اطلاعات شما بکار می‌گیرد . آرایه ثانویه فلش در ذخیره‌سازی اچ پی Nimble و محافظت یکپارچه داده برای3PAR به شما امکان بکارگیری از کپی داده‌هایتان را می‌دهد و بصورت موثری به وظایف محوله رسیدگی میشود مانند پشتیبان‌گیری از طریق Veeam و بازیابی در مواقع بروز حوادث.

حفاظت از برنامه‌های کاربردی در مقابل Ransomware :


توانمند‌سازی برای محافظت ساده، سریع و مقرون بصرفه از پایگاه‌داده. اچ‌پی StoreOnce پشتیبان‌گیری و بازیابی سریعتر از پایگاه داده‌های SQL , Oracle و SAP HANA را علی رغم سادگی در استقرار و کاهش هزینه‌های نگهداری فراهم می‌کند.

مبارزه با ransomware توسط راه‌حلهای حفاظت از اطلاعات HPE :

راه‌حل محافظت از داده‌های اچ‌پی در حالیکه تسهیل می‌نمایند بازیابیهای سریع توسط مدیریت ساده از اکو سیستم حفاظتی داده شما ما را در مقابل حملات ransomware ایمن می‌سازد.

دسترسی عالی به داده با سیستم ذخیره‌سازی Veeam و HPE

تحقیقات IDC نشان می‌دهد که کسب و کارهائی که سرمایه گذاری در یک راه‌حل Veeam و HPE برای پشتیبانی از حفاطت‌داده و عملیات بازیابی آنها انجام داده‌اند از دسترسی بهتر به داده، ساده کردن عملیات IT و کاهش ریسک ازدست دادن سود برده‌اند. بازده سرمایه گذاری در ظرف مدت 5 سال 262 درصد بوده‌است.

تجهیزات راه حلهای محافظت داده اچ پی

ذخیره سازی تحت Tape توسط StoreEver

ذخیره سازی تحت Tape توسط StoreEver

همانطور که داده‌های کسب و کار شما رشد می‌کنند، راه حل‌های به اثبات رسیده اچ‌پی در زمینه Tape (نوار مغناطیسی) برای نگهداری از داده‌های ارزشمند شما برای طولانی مدت و باهزینه‌های بسیار اندک ایده‌آل می‌باشد.
تجهیزات پشتیبان‌گیری به جهت محافظت از دادۀ اچ پی StoreOnce

تجهیزات پشتیبان‌گیری به جهت محافظت از دادۀ اچ پی StoreOnce

تجهیزات Backup که حفاظت از داده را با یک قیمت مناسب و انعطاف پذیر به همراه یک بازیابی سریع و یکپارچه از برنامه‌های کاربردی ارائه می‌دهند.
اچ پی 3PAR StoreServ

اچ پی 3PAR StoreServ


آرایه ذخیره‌سازی داده تمام فلش در استاندارد Tier1 می‌تواند از شرکت‌های متوسط تا بزرگترین آنها و ارائه دهندگان خدمات از جمله برنامه‌های کاربردی و سطح بالائی از سرویس را مقیاس پذیر و تحت پوشش قرار دهد.
آرایه‌های فلش ثانویه در ذخیرسازی Nimble

آرایه‌های فلش ثانویه در ذخیرسازی Nimble

ذخیره‌ساز ثانویه که کار واقعی را انجام می‌دهد‌: عملکرد فلش به شما امکان می‌دهد اطلاعات پشتیبان خود را برای توسعه آزمون، Q A ،‌تجزیه و تحلیل و غیره استفاده کنید‌.

استراتژی حفاظت از داده خود را تحقق بخشید

وریتاس نت بکاپ (Veritas NetBackup)

محافظت از داده را با عکس العمل سریعی ارائه می‌نماید. پی ببرید که چطورVeritas NetBackup به سادگی باهزینه کم و آرشیو داده محافظت شده و قابل اعتماد می‌تواند به کسب وکارتان کمک رسانی نموده تا نسبت به تغییر وضعیت عکس العمل سریع نشان دهید.

نرم افزار حفاظت از داده :

نرم‌افزاری که اطلاعات شما را از هسته تا به لبه محافظت می‌نماید، به شما در لحظه راهنمایی می‌رساند که چگونه استراتژی پشتیبان گیری خود را بهینه‌سازی کنید.

حفاظت دیتا و دسترس پذیری از طریق Veeam

حفاظت از داده بصورت سریع و قابل اعتماد، برپایه تصویر و برای محیط‌های مجازی
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search