سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address
سرور اچ پی

سرورهای دی ال پرولینت اچ‌پی ای :

نمونه بهینه شده سرورهای رک و امن ترین آنها در صنعت خود که IT هیبریدی را ساده نمود و یک تجربه محاسباتی را بوجود آورده‌است.

استاندارد برای سرورهای بهینه شده رک

انتخاب از خانواده سرورهای چند منظوره، انعطاف پذیر و مبتنی برنرم افزار که متناسب با ظرفیت کاری گوناگون و توسط یک راه حل مدیریت یکپارچه کنترل میگردد، می تواند صورت پذیرد. شما می توانید از رنج کامل محصولات خانواده سرورهای رک و تاور در بخش راهنما دیدن فرمائید.

ارائه عملکرد سرورهای دوپردازشگر در سرورهای مقرون بصرفه، اقتصادی تک پردازشگر:

ارائه یک نمونه توسعه یافته از سرورهای پرولینت همانند نسل دهم مدل DL325 .شایان ذکر است این مدل در ایران ارائه نمی‌گردد و سری‌های AMD CPU می‌باشد. این سرور تک پردازنده AMD سوکت یک تعادل فوق العاده ای از پردازشگر، حافظه و I/O را برای محیط‌های مجازی و حجم کاری بالا و داده‌های متمرکز رابرقرار می‌نماید.
سرورهای رک مونت DL
سرورهای رک مونت DL

راهکار DL شما مبتنی برنرم افزار

فرایندهای پیچیده دستی خود را حذف نمائید، فوریت بخشیده به همکاری‌های IT و افزایش ارائه خدمات IT توسط انتقال سرورها، ذخیره‌سازها و شبکه کردن آنها در زیرساخت‌های مبتنی برنرم افزار. اچ‌پی OneView برگرفته از software-defined می‌باشد که به صورت یک رویکرد برنامه نویسی برای مدیریت زیرساخت با استفاده از اتوماسیون فرآیند کاری، یک داشبورد مدرن و یک شریک جامع اکوسیستم عمل می‌نماید.

مروری برراهنمای خانواده Proliant DL580 Gen10 که مقیاس پذیری بالائی برای حجم فعالیت حیاتی در کسب و کار دارد.

سرور اچ‌پی‌ای پرولینت DL580 Gen10 با مقیاس پذیری جدید در استاندارد سطح بهروری سازمانی برای کسب و کارهای حیاتی با حجم فعالیت بالا ارائه شده‌است. این سروردر سایز 4U و با چهارعدد پردازنده اینتل، قابلیت توسعه، با عملکرد بالا و قدرت محاسباتی بسیار خوب ارائه دهنده یک استاندارد جدیدی در بین رقبا بوده‌است.
Image

سرورهائی برای انجام کارهائی که شما نیاز به اجرای آن دارید

سرنوشت مالی خود را در IT کنترل کنید:


اچ‌پی‌ای این امکان را به شما می‌دهد که فقط زمانی برای منابع بکاررفته در سرور هزینه کنید که به آن نیاز دارید، یعنی مقیاس پذیر بر پایه تقاضا و بدون تحمیل نمودن هزینه‌های غیرلزوم و نمایشی. مدل‌های پرداخت و منعطف با نتایج کسب و کار مطابقت دارند و در صورت پیش آمدن نیازهای از قبل دیده نشده کاملاٌ مقیاس پذیر باشند.

حفاظت از دارائی‌های دیجیتال و داده‌ با امنیت منحصر به فرد

سرورهای نسل دهم اچ‌پی در ردۀ DL با حمایت و پشتیبانی Firmware منحصر بفرد آن، کنترل امنیت سایبری خود را برروی سیلیکون ها قرار داده‌اند.همراهی و یکی شدن با زنجیره تأمین حفاظت شدۀ اچ‌پی این امکان را به یک سیلیکون ریشه قابل اعتماد با توجه به طراحی جدید و مبتنی بر امنیت Firmware به منظور کاهش خطرات سایبری بوجود خواهد‌آورد. اچ‌پی دستاورد جدید خود را به جهت برقراری امنیت بیشتر در سطح Firmware سرور یا دیگر تجهیزات داده را با نام "Silicon root Of Trust" معرفی نموده است.

سازمان خود را چابک کنید:


سرورهای اچ پی نسل دهم برای چابکی از طریق مدیریت و ویژگیهای تنظیم همانند بهره‌وری های بهبود یافته در حافظه‌های پایدار و مقیاس پذیر طراحی شده‌اند. با توجه به نیازهای منحصربفرد خود و تطابق آن با میزان محاسبه و حجم کاری به بیشینه‌ترین وضعیت بهره وری در سیستم خود دست خواهید یافت.

ویژگی‌های سرورهای رکمونت اچ‌پی

HPE Proliant DL120G10

HPE Proliant DL120G10

پلت فرم ایده‌آل و جمع و جور برای کسب و کارهای در حال رشد که محدودیت فضا دارند.
HPE Proliant DL360G10

HPE Proliant DL360G10

محاسبات انبوه با دو پردازنده و یک یونیت بصورت استاندارد با افزایش قابلیت بی‌نظیر برای محیط‌های چند کاره
HPE Proliant DL380G10

HPE Proliant DL380G10

پیشرو در صنعت سرور با دو پردازنده و سایز 2U در رک و در نظرگرفتن کلاس جهانی این سرور و تطبیق پذیری عالی برای محاسبات چند کاره را می‌توان ذکر نمود.
HPE Proliant DL560G10

HPE Proliant DL560G10

سرور با ظرفیت‌های بالا در مقیاس پذیری‌، در حجم بالای کار در زمان‌های حیاطی کسب و کار. این تجهیز با 4 عدد پردازشگر و دو یونیت ارتفاع ارائه دهنده عملکردهای محاسباتی در زمانهای بحرانی کسب و کار می‌باشد.
HPE Proliant DL580G10

HPE Proliant DL580G10

سرور امن اچ‌پی پرولینت DL580 Gen10 به همراه 4 عدد پردازشگر با استانداردهای سازمانی ارائه کننده بهره‌وری بالا و قابلیت توسعه را برای برنامه‌های کاربردی حیاتی کسب و کار می‌باشد.
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search