TRUSTED TOWER SERVERS BUILT FOR TODAY AND TOMORROW

(سرورهای ایستاده قابل اعتماد برای امروز و فردا)

سرورهای ایستاده اچ‌پی (Tower Server) بهترین سرور برای استفاده در کسب و کارهای کوچک

هنگامی که قصد دارید شرکت خود را رشد دهید، یک سرور تاور می‌تواند یکی از موارد ضروری در راه‌اندازی فناوری شما باشد.  چه از کارمندان جدید استفاده می‌کنید و چه از مشتری‌های جدید استفاده می‌کنید، ممکن است به یک سرور ایستاده اچ پی (Tower Server) درتجارت کوچک نیاز داشته باشید تا بتوانید از نرم افزارها و برنامه‌های پراستفاده شرکت خود استفاده کنید.
در بسیاری از مجموعه‌‌های کوچک امکان اختصاص دادن فضایی به عنوان اتاق سرور یا فضایی برای نگهداری یک رک وجود ندارد. در اینجا از سرورهای ایستاده که به لحاظ شکل ظاهری مانند کیس کامپیوتر معمولی هستند، استفاده می‌شوند، بیشترین فروش سرور hp ایستاده دقیقاً برای استفاده در محل‌هایی است که امکان نصب رک وجود ندارد. این سرور ها با تولید صدای کمتر و با قابلیت خنک‌ شوندگی بهتر، امکان استفاده در محیط عمومی یک مجموعه را به شما می‌دهند. همچنین می‌توانید این سرورها (سرور ایستاده اچ پی) را به‌راحتی در زیر یا روی میز خود یا هر محلی که برای نگهداری آن مناسب است، نصب کنید. پس در وهله اول باید در خصوص نوع سرور تصمیم‌گیری کنید و از بین سرورهای قابل نصب در رک و سرور های ایستاده یکی را برگزینید.
سرورهای ایستاده اچ پی

سرورهای ایستاده قابل اعتماد برای امروز و فردا

انتخاب ایده آلی برای دفاتر راه دور و مشاغل رو به رشد داشته باشید. چابکی، امنیت و کنترل اقتصادی را در زیرساخت ابری ترکیبی خود ارائه دهید. سرورهای HPE ProLiant Tower ارزش تجاری ساده و کارآمدی را ارائه می‌کنند و دارای نوآوری‌های الهام‌گرفته از کاربر برای ساده‌تر کردن فناوری اطلاعات هستند

سرور میکرو Micro اچ پی

سرور اچ پی HPE Micro Gen10

آسان در استفاده، مقرون بصرفه، این سرور ایستاده یک تجهیز زیرساخت عالی برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال حداقل صرف بودجه به همراه سادگی در مدیریت فناوری اطاعات در اولین سرور کسب و کار خود می‌باشند حاصل می‌نماید.

سرور اچ پی ML350 Gen10

سرور اچ پی HPE ML30 Gen10

کسب و کارهای کوچک و دفاتر دور از مرکز می‌توانند دسترس‌پذیری، انعطاف‌پذیری و مدیریت یکپارچه با مقرون بصرفه بودن این محصول تک پردازنده را بدست آورند.

سرور اچ پی ML350 Gen10

سرور اچ پی HPE ML110 Gen10

یک سرور تک پردازنده با عملکرد بالا و بهینه‌شده برای نیازمندی‌های یک کسب و کار در حال رشد و با ویژگی‌های در سطح کلاس سازمانی همانند افزونگی، قابلیت اعتماد و مدیریت پذیر.

سرور اچ پی ML350 Gen10

سرور اچ پی HPE ML350 Gen10

کارآمد، سروری با عملکرد بالا توسط 2 پردازشگر برای مدیریت چاپک اطلاعات در یک غالب کوچک، قابل توسعه، مدیریت‌پذیر و قابل اعتماد.

سرور اچ پی سری ML مناسب چه کسب و کارهایی می‌باشد؟

 • می خواهند سرور را جایگزین pc های خود کنند.
 • نیاز به راه اندازی شبکه و دسترسی اشتراکی به فایلها دارند.
 • می خواهند با حداقل هزینه شبکه خود را راه اندازی کنند.
 • از سرورهای رکمونت اچ‌پی نمی خواهند استفاده کنند و نگهداری آسان می خواهند.
 • شعبات یا دفاتر در مکانهای مختلف دارند.
 • آنهایی که در حال رشد و توسعه هستند.

نحوه انتخاب سرور کسب و کار کوچک

 1. درباره مشخصات سرور بر اساس برنامه هایی که قصد دارید اجرا کنید ، تحقیق کنید
 2. تعیین بهترین مکان سرور مشاغل کوچک
 3. بودجه سرورهای تجاری خود را محاسبه کنید….
 4. نوع سرور خود را انتخاب کنید
 5. سرور خود را سفارش دهید و شروع کنید. (برای دریافت مشاوره حتماً با کارشناسان فروش سرور اچ پی تماس حاصل فرمائید)

مقایسه مدل‌های سرورهای ایستاده (HPE PROLIANT ML SERVER)

[lt id=”97″]