معرفی مجموعه جاده ابریشم رایانه

شرکت جاده ابریشم رایانه با هدف ارائه خدمات و راه حل با بالاترین کیفیت به همراه ارزش‌گذاری بیشتر به مشتریان که سزاوار احترام و دریافت حقوق خود می‌باشند، با کسب مجوزهای لازم و با دارا بودن گواهی رتبه‌بندی از شورای عالی انفور‌ماتیک وعضو نظام صنفی رایانه‌ای و با  بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در واحدهای فناوری اطلاعات، شبکه‌های رایانه‌ای، مراکز داده (Data Center  )،ذخیره‌سازی اطلاعات تحت شبکه ، تأمین تجهیزات ارائه گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش مشهورترین نام‌های تجاری دنیا (EMC, Cisco, Dell-Sonicwall, Fortigate HP) تحت نام گارانتی ابریشم را آغاز نمود.

همچنین با توان برقراری ارتباط با تولید‌کنندگان فن‌آوری در خارج از کشور، امکان تامین تجهیزات و ارائه خدمات با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید‌کننده، اخذ و در جهت رضایتمندی مشتری بکار گرفته‌است.

شرکت جاده ابریشم رایانه با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کنندگان محصولات ارائه شده تحت نام گارانتی ابریشم، امید آن را دارد که توانسته باشد در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی، گامی هر چند کوچک در صنعت IT کشور برداشته باشد.

فعالیت‌های شرکت جاده ابریشم رایانه

فروش سرور اچ پی به عنوان معتبرترین برند

بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و شرکت‌های بزرگ و مدیریت سرویس‌های حساس خرید سرور HP می‌باشد. سرورهای اچ پی همواره یکی از محبوب‌ترین سرورها و پرفروشترین سرورها در بین تمام کاربران می‌باشند. مهم‌ترین مزیت سرورهای اچ‌پی کاربری راحت و پایداری بسیار بالا می‌باشد. برای خرید سرورهای اچ پی می‌توان بسته به نیاز خود یکی از سه نوع سرورهای رکمونت اچ‌پی، سرورهای ایستاده (Tower) و سرورهای Blade را انتخاب نمود. همچنین شما می‌توانید برای خرید سرور اچ پی با کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید

مزایای انتخاب سرور اچ‌پی (Server HP)چیست؟

لازم است بدانید که سرورها به عنوان مهم‌ترین زیرساخت در شبکه عمل می‌کنند. بدیهی است که انتخاب سرور مناسب و سازگار یکی از نکات مهم و اساسی برای هر کسب‌وکار و سازمانی است. سرورهای پرولیانت اچ‌پی نقطه عطفی در استراتژی‌های اچ پی است و این سرورها می‌توانند در هر جا، با هر حجم کاری و در هر زمان در دسترس باشند و برای ترکیب و همپوشانی محیط‌های ابری و نرم‌افزارمحور طراحی شده‌اند.

اچ پی برای تامین راهکار کاهش هزینه (Cost-optimized) برای حجم‌های کاری متنوع، سرورهای پرولیانت نسل ۹ و ۱۰ را طراحی کرده تا نیازهای اساسی مشتری را تامین کند. این ویژگی‌های سرورهای پرولیانت نسل ۹ و ۱۰، شما را در مواجهه با چالش‌هایی که روزانه با آن روبه‌رو هستید مجهز و قدرتمند می‌کند، بدون آنکه قدرت محاسبه‌ای که در محیط‌های IT امروزی نیاز دارید را قربانی کند.

در حقیقت سرورهای پرولیانت اچ‌پی، برای راهکارهای جدید محاسباتی طراحی و بهینه شده‌اند. آنها برای حجم‌های کاری متنوع، کارایی بهتری ارایه می‌دهند و دارای نوآوری فنی هستند که نیازهایی که حجم کاری با آن رو به رو است را برطرف می‌کند