Next-Gen All-Flash and Hybrid Storage Solutions

راه حل های ذخیره سازی هیبریدی و فلش

با ذخیره‌ساز تمام فلش داده‌های خود را از لبه به ابر با زیرساخت‌های بهینه‌شده برای حجم کاری که تجربه ابری را برای هر برنامه ارائه می‌کند، تقویت کنید. اثرات پیش بینی رخداد در ذخیره‌سازهای تمام فلش بقدری هوشمندانه است که تا قبل از اینکه ما متوجه بروز مشکل شویم سیستم در صدد برطرف کردن آن برآمده است.

با چالش‌های دنیای داده محور روبرو شوید (Meet the challenges of a data-centric world)

هنگامی که برنامه‌ها کند می‌شوند، شما با شکاف داده برنامه‌ها برخورد کرده‌اید. ذخیره‌ساز تمام فلش کمپانی HPE برای رسیدن به تضمین دسترسی ۹۹.۹۹۹۹ درصدی از توان ذخیره‌ساز فلش و تجزیه و تحلیل قابل پیش بینی بهره می‌برد. تجهیزات ارتباطی فلش چند ابری، استفاده از معماری فلش تکی را در سراسر یک محیط چند ابری آسان می‌سازد. انعطاف پذیری در بارکاری بر روی ذخیره‌ساز اصلی، ذخیره‌ساز ثانویه و در ابر عمومی پیاده سازی می‌شوند. مهاجرت و مدیریت داده در میان موقعیت‌های محلی و خارج از مکان به آسانی صورت می‌گیرد.

چابکی عملیاتی ابر را مهار کنید تا پتانسیل کامل داده های خود را از لبه به ابر باز کنید. با زیرساخت داده‌های بومی ابری که به‌عنوان سرویس در دسترس است، به راحتی همه برنامه‌های خود را نیرو دهید، مدیریت داده‌ها را ساده کنید، و پیچیدگی‌ها را حذف کنید.

تجهیزات ذخیره‌سازی هیبرید و آرایه‌های تمام فلش

ذخیره‌ساز اچ پی HPE MSA 2050,2052 SAN Storage

پرفروش‌ترین استوریج در دنیا SAN استوریج‌های HPE MSA است که در نسل‌های مختلفی به بازار عرضه شده و تا به حال 5 نسل از آن در دسترس مشتریان قرار دارد. نسل پنجم این استوریج در قالب مدل‌های متفاوتی عرضه شده و یکی از آنها مدل HPE MSA 2052, 2050 است. یکی از دلایل محبوبیت این SAN Storage قیمت مقرون به صرفه آن است که برای انواع حجم کاری کاربرد دارد. از جمله کاربردهای این HPE MSA ها استفاده به عنوان استوریج اصلی، بکاپ و اشتراک گذاری و افزایش فضای ذخیره سازی است. پس کسب‌وکار شما هر حجم کاری و هر وسعتی که داشته باشد، می‌توانید از این استوریج اچ پی استفاده کنید و از مزایای بی‌شمار آن بهره‌مند شوید.

 توضیحات بیشتر در ارتباط با  HPE MSA 2050, HPE MSA 2052

HPE MSA2050,2052
HPE MSA2050,2052

ذخیره‌ساز اچ پی HPE MSA 2060,2062 SAN Storage

آیا به دنبال استوریجی ساده و مقرون به صرفه مبتنی بر فلش هستید؟ اچ پی ای MSA 2062,2060 ذخیره‌سازی با سیستم flash-enabled هستند که برای شتاب دهی برای پردازش اطلاعات اپلیکیشن های کاربردی مقرون به صرفه بوده و همگام با توسعه تجارت شما می باشد. برای سازمان های کوچک و متوسط که نیاز به ارتباط از طریق ریموت با شعبات خود دارند و نیاز به صرف هزینه کم دارند انتخابی مناسب است.

این ذخیره سازهای اچ پی با صرف بودجه مناسب ترکیبی از سادگی، انعطاف پذیری و ویژگی های پیشرفته را در اختیارتان می گذارد که شاید از یک ذخیره ساز دارای Array کمتر انتظار آن می رود. با فضای ذخیره سازی ۳٫۸۴ ترابایت ظرفیت فلش بصورت Embedded و با توانایی استفاده از هر ترکیبی از دیسک های SSD، هارد دیسک های انترپرایز SAS با عملکرد بالا یا HDDهای Midline SAS با صرف هزینه پایین تر، قابل پیکر بندی و مقیاس پذیر می باشد.

با ارائه توان 325.000IOPS برای انتقال اطلاعات، با ارائه یک مجموعه نرم افزاری همه جانبه (all-inclusive) و 3.84TB ظرفیت فلش، تا ۳۲% در صرف بودجه برای ذخیره سازی اطلاعات نسبت به نسل قبل MSA 2052، صرفه جویی می کند. این فضای ذخیره سازی با توجه به نیاز سازمان های کوچک تا متوسط، با بودجه کم، برای دستیابی به عملکرد بالا و صرفه جویی هزینه و تطبیق با نیازهای آینده آن ها طراحی شده است.

 توضیحات بیشتر در ارتباط با  HPE MSA 2060, HPE MSA 2062

برای دریافت مشاوره رایگان، طراحی و اجرا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید

آرایه ذخیره‌سازی HPE 3PAR StoreServe

تولدش برای مراکز داده تمام فلش بوده است و برای تسهیل و شتاب‌ بخشی به کسب و کار شما طراحی شده‌است. رسیدن به سطوح خدمات حیاتی با بهره‌گیری از سرعت بالای ورودی – خروجی در هر ثانیه (3.8million IoPs) با قابلیت 99/999 درصدی و کیفیت خدمات انعطاف پذیر (QoS) در ذخیره‌سازی فلش.

این سری از استوریجهای 3PAR از جمله قدرتمندترین استوریجهای رده اینترپرایز در محصولات کمپانی  HPE می باشد. این دستگاه ذخیره ساز از قالب انعطاف پذیر بالایی برخوردار است و قابلیت پشتیبانی از  Flash Array را ارائه می دهد. استفاده از فنــــاوری هایی مانند Deduplication  یکی از ویژگی های این محصول به شمار می آید که باعث کاهش هزینه‌های عملیاتی می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این محصول می توان به استفاده از پردازنده Thin Express ASIC نسل 5 اشاره کرد. این قابلیت منجر به افزایش سرعت عملیات Deduplication و محاسبات RAID می گردد. با افزودن قابلیت‌هایی نظیر تطبیق پذیری، کارایی و تراکم بالا به مجموعه ویژگی‌های این محصول، خواهید دید که چگونه این ذخیره‌ساز به یک رقیب جدی برای سایر محصولات در این زمینه تبدیل شده است. برای دریافت توضیحات بیشتر کلیک کنید

3PA StoreServ

اچ پی انتقال را آسان می کند

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

هزینه مهاجرت و انتقال داده بیش از آن است که بتوان حدس زد. اچ‌پی این مشکل را با نرم‌افزارهای 3PAR بنام (3PAR Federation Software) را حل می‌نماید. بسادگی و با کمترین هزینه می‌توان از روی تجهیزات EMC ،IBM به ذخیره‌ساز 3PAR مهاجرت نمود، نرم‌افزار مورد بحث برای 180 روز رایگان می‌باشد.

شروع به ذخیره‌سازی تحت فلش نمایئد

تفاوت بین فناوری‌های آرایه فلش را مشاهده نمائید و یک لیست از قابلیت‌های کلیدی را برای نگاه کردن به جهان فلش کشف کنید.

جابجائی به دنیای فلش بدون معطلی

ارزش‌های مقیاس‌پذیری و محافظت با توان مالی سنجش نخواهند‌شد. بهتر آنست در مورد بازیابی داده در زمان بروز حوادث غیرمترقبه در جهان ذخیره‌سازی مبتنی بر فلش بخوانیم .

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

پیش‌بینی و جلوگیری کردن از مشکلات پیش از آنکه کسب و کار ما را تحت تأثیر مخرب خود قرار دهند. تجزیه و تحلیل‌های موارد پیش‌بینی توسط InfoSight اچ پی به شما این امکان را میدهد که عملکرد ذخیره‌ساز خود را تحت نظارت داشته باشید.