طراحی قابل اعتماد در ذخیره‌سازی داده برای پاسخگوئی به نیازهای تجاری شما

شرکت اچ پی از زمره پیشروترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه به خصوص سرورها  و ذخیره‌سازها می‌باشد. ذخیره‌ساز اچ پی بهترین راهکارهای دسترسی آنلاین به اطلاعات را با توجه به کارایی و عملکرد مطلوبتر در ظرفیت‌های بالا برای کاربران خود فراهم نموده است. با توجه به اینکه امروره داده ها نقش اصلی را بر عهده داشته و با بالا رفتن سرعت رشد فناوری نیاز به فناوری های پیشرفته تری می‌باشد. لذا برای ذخیره کردن و اعمال امنیت قابل قبول بر روی داده‌ها، از تجهیزاتی استفاده می نمایند که امکان تهیه نسخه پشتیبان به طور هم زمان در مکانی دیگر را نیز فراهم می کند. هنگامیکه برنامه‌ها کند می‌شوند، شما به شکاف داده برنامه برخورد کرده‌اید. ذخیره‌ساز اچ پی برای رسیدن به تضمین 999/99 درصدی از توان ذخیره‌ساز و تجزیه و تحلیل قابل پیش‌بینی بهره می‌برند،

تجهیزات ذخیره ساز

تجهیزات ذخیره ساز اچ پی و آرایه‌های تمام فلش

ذخیره ساز تمام فلش HPE 3PAR

Disk Storage System

ذخیره‌ساز تمام فلش کمپانی HPE برای رسیدن به تضمین دسترسی ۹۹.۹۹۹۹ درصدی از توان ذخیره‌ساز فلش و تجزیه و تحلیل قابل پیش بینی بهره می‌برد. تجهیزات ارتباطی فلش چند ابری، استفاده از معماری فلش تکی را در سراسر یک محیط چند ابری آسان می‌سازد. انعطاف پذیری در بارکاری بر روی ذخیره‌ساز اصلی، ذخیره‌ساز ثانویه و در ابر عمومی پیاده سازی می‌شوند

تجهیزات Backup

HPE StoreOnce System

اچ پی HPE StoreOnceها با استفاده از وسایل اختصاصی بسیار مقیاس پذیر و سریع در مراکز داده‌ها از دفاتر کوچک و دور افتاده (Remote Office) تا مراکز داده‌های قوی و انعطاف پذیر با استفاده از لوازم جانبی و با انتخاب نرم افزار پشتیبان‌گیری و بازیابی به صورت قوی و انعطاف پذیر در کل شرکت از داده‌ها محافظت می‌کنند.

ذخیره ساز HPE MSA storage

HPE MSA Storage System

اگر به دنبال ذخیره ساز مناسب با کارایی بالا بصورت اشتراکی هستید، می توانید از HPE MSA Storage که بر پایه حافظه فلش می‌باشد و برای اجرای برنامه های سنگین و کاربردی با شتاب بیشتر و در عین حال صرفه جویی در هزینه‌های سازمان‌های کوچک و رو به گسترش، آن را تبدیل به انتخابی ایده آل ساخته است، بهره ببرید

مزایای انتخاب سرور اچ‌پی (Server HP)چیست؟

دل و اچ پی از محبوب‌ترین برندهائی هستند که سرورهای قدرتمند، محکم و قابل اعتماد تولید می‌کنند، هر دو تقریباً از محبوبیت یکسانی برخوردار هستند و ویژگی‌ها و مزایای مشابهی را ارائه می‌دهند به استثنای چند مورد خاص برای هر برند، مردم و کسب و کارها اغلب این دو مقدار را با هم مقایسه می‌کنند تا سرور مناسب مورد نیاز خود را انتخاب کنند، انتخاب‌ها عمدتاً با تجربیات شخصی هدایت می‌شوند.

لازم است بدانید که سرورها به عنوان مهم‌ترین زیرساخت در شبکه عمل می‌کنند. بدیهی است که انتخاب سرور مناسب و سازگار یکی از نکات مهم و اساسی برای هر کسب‌وکار و سازمانی است. سرورهای پرولیانت اچ‌پی نقطه عطفی در استراتژی‌های اچ پی است و این سرورها می‌توانند در هر جا، با هر حجم کاری و در هر زمان در دسترس باشند و برای ترکیب و همپوشانی محیط‌های ابری و نرم‌افزارمحور طراحی شده‌اند.

اچ پی برای تامین راهکار کاهش هزینه (Cost-optimized) برای حجم‌های کاری متنوع، سرورهای پرولیانت نسل ۹ و ۱۰ را طراحی کرده تا نیازهای اساسی مشتری را تامین کند. این ویژگی‌های سرورهای پرولیانت نسل ۹ و ۱۰، شما را در مواجهه با چالش‌هایی که روزانه با آن روبه‌رو هستید مجهز و قدرتمند می‌کند، بدون آنکه قدرت محاسبه‌ای که در محیط‌های IT امروزی نیاز دارید را قربانی کند.

در حقیقت سرورهای پرولیانت اچ‌پی، برای راهکارهای جدید محاسباتی طراحی و بهینه شده‌اند. آنها برای حجم‌های کاری متنوع، کارایی بهتری ارایه می‌دهند و دارای نوآوری فنی هستند که نیازهایی که حجم کاری با آن رو به رو است را برطرف می‌کند

سرور رکمونت اچ پی

سرورهای رکمونت اچ پی

سرورهای رکمونت اچ پی (HPE Rack)، مصرف برق کم و سهولت استفاده را دارند. نصب ساده و توانائی تطبیق با نیازهای متغیر، این سرورها ویژگی‌های فوق العاده‌ای دارند که زیر ساختی مطمئن و منعطف را برای شما فراهم می‌کنند.

سرور ایستاده اچ پی

سرورهای ایستاده اچ پی

سرورهای تاور (HPE Tower) برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده‌اند آن‌ها می‌توانند به راحتی با زیرساخت ‌های ابری هیبریدی و یا داخلی شما کار کنند. این سرورهای اچ ‌پی ارتقاء پذیرند و خیالتان را از بابت رشد کسب وکارتان راحت می‌کنند.

قطعات سرور اچ پی

قطعات سرورهای اچ ‌پی

سرور اچ پی (HP) خود را با گزینه‌های عملکرد بالا، قابل اطمینان و ایمن پیکربندی کنید که به طور مؤثر کارکرد برنامه‌ها و داده‌ها را در زیرساخت‌های شما تسریع کند. مثل حافظه سرور HP که یک جزء اساسی برای افزایش عملکرد کلی سرورهای اچ پی است که می‌تواند براساس نوع و ظرفیت متناسب با نیازهای کاری برنامه مشتری تنظیم شود.