Leverage data protection for hybrid cloud, containers, and virtual machines

دریابید که چرا حفاظت از داده ها در فضای ابری برای غلبه بر چالش‌های مدیریت داده در محیط‌های ابری ترکیبی گسترش می‌یابد. ببینید چگونه یک استراتژی یکپارچه حفاظت از داده می‌تواند به غلبه بر پیچیدگی‌ها و افزایش انعطاف پذیری داده‌ها کمک کند.

تکنولوژی‌های حفاظت از داده یا Data Protection

حفاظت از داده یا  Data Protection به فرآیند تامین امنیت اطلاعات مهم در برابر خرابی، هک و فقدان (Data Loss) گفته می‌شود. اهمیت آن زمانی افزایش می‌یابد که مقدار داده تولید و ذخیره شده با نرخی غیرقابل پیش‌بینی در حال رشد است. وجود حفاظت از داده باعث کاهش Downtime در سیستم می‌شود چون دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مهم را غیرممکن می‌کند. بخش مهمی از استراتژی Data Protection این است که اگر خرابی و فقدان داده رخ دهد، بتوان اطلاعات را بسیار سریع ری استور کرد.
تامین استاندارد امنیتی داده و اطمینان از تامین امنیت، از دیگر بخش‌های مهم در Data Protection است. اصطلاح Data Protection هم برای بکاپ گیری از داده و هم برای پیوستگی کسب‌وکار (Business Continuity)و Disaster Recovery به کار می‌رود.

تجهیزات راه‌حل‌های محافظت داده اچ پی

HPE StoreEver

ذخیره‌سازی تحت Tape توسط StoreEver

همانطور که داده‌های کسب و کار شما رشد می‌کنند، راه‌حل‌های به اثبات رسیده اچ پی در زمینه Tape (نوار مغناطیسی) برای نگهداری از داده‌های ارزشمند شما برای طولانی مدت و با هزینه‌های بسیار اندک ایده‌آل می‌باشد.

HPE StoreOnce

تجهیزات پشتیبان‌گیری به جهت محافظت از دادۀ اچ‌پی StoreOnce

تجهیزات Backup که حفاظت از داده را با یک قیمت مناسب و انعطاف‌پذیر به همراه یک بازیابی سریع و یکپارچه از برنامه‌های کاربردی ارائه می‌دهند.

HPE 3PAR Storage

سن استوریج‌های 3PAR اچ‌پی‌ای HPE 3PAR SAN Storage

آرایه ذخیره‌سازی داده تمام فلش در استاندارد Tier1 می‌تواند از شرکت‌های متوسط تا بزرگترین آنها و ارائه دهندگان خدمات از جمله برنامه‌های کاربردی و سطح بالائی از سرویس را مقیاس‌پذیر و تحت پوشش قرار دهد .

HPE Nimble Storage

آرایه‌های فلش ثانویه در ذخیره‌سازی Nimble

ذخیره‌ساز ثانویه که کار واقعی را انجام می‌دهد: عملکرد فلش به شما امکان می‌دهد اطلاعات پشتیبان خود را برای توسعه آزمون QA، تجزیه و تحلیل و غیره استفاده کنید .

حفاظت از داده به صورت مدرن

همانطور که مدیریت چرخه حیات داری اهمیت بیشتری می‌گردد، اچ پی راه‌حل متنوعی را در طیف وسیعی از اطلاعات، ارائه می‌دهد که به نیازهای کسب و کار و برنامه‌های شما بستگی دارد. شرکتهای تجاری اچ پی براساس محصولات این کمپانی بنام‌های HPE StoreOnce و HPE StoreEver بنا نهاده شده است.
یک نمونه یکپارچه از محصولات و شرکاء
ما شما را به جهت محافظت از داده‌های حجیم و در حال رشدتان از طریق یک نمونه یکپارچه از هسته اصلی ذخیره‌سازی و محصولات پشتیبان‌گیری که توسط ارائه دهندگان پیشرو در صنعت پشتیبان‌گیری مانند (Veeam وVeritas ) به مشارکت کشانده شده است، تجهیز می‌نمائیم
Data Protection

قابلیت دسترسی

شما نیاز دسترسی به داده در کل 24 ساعت از تمامی روزهای سال (365 روز) را دارید. شما می‌توانید مدت زمان از کارافتادن سیستم را چه بصورت برنامه‌ریزی شده یا نشده در داخل یا مابین مراکز داده توسط ذخیره‌ساز Nimble و 3PAR از بین ببرید.

حفاظت

کاهش خطر از دست دادن اطلاعات و اطمینان از بازیابی سریع توسط رشته کاملی از SnapShotها که به عنوان راه‌کارهای مدیریت بحران، پاسخگوی هر سطحی از خدمات، در هر زمان و مکان، فیزیکی، مجازی، هیبریدی و یا محیط‌های ابری (Cloud) عمومی می‌باشد.

نگهداری و دسترسی طولانی مدت داده

اچ پی بواسطه طراحی‌های آرشیو کم هزینه خود، شما را قادر خواهد ساخت که کاهش خطر و بهبود بهره‌وری دردسترسی آسان و قابل اعتماد به داده‌ها برای نگهداری با شرایط طولانی مدت را توسط ذخیره‌سازی  Tape صورت دهید.

بکارگیری فلش برای محافظت از اطلاعات شما

اچ پی قدرت فلش را برای محافظت از اطلاعات شما بکار می‌گیرد.
آرایه ثانویه فلش در ذخیره‌سازی اچ پی Nimble و محافظت یکپارچه داده برای3PAR به شما امکان بکارگیری از کپی داده‌هایتان را می‌دهد و بصورت موثری به وظایف محوله رسیدگی می‌شود مانند پشتیبان‌گیری از طریق Veeam و بازیابی در مواقع بروز حوادث

استراتژی حفاظت از داده خود را تحقق بخشید

حفاظت از برنامه‌های کاربردی در مقابل Ransomware

توانمند‌سازی برای محافظت ساده ، سریع و مقرون بصرفه از پایگاه داده. اچ پی StoreOnce پشتیبان‌گیری و بازیابی سریعتر از پایگاه داده‌های SQL , Oracle و SAP HANA را علی‌رغم سادگی در استقرار و کاهش هزینه‌های نگهداری فراهم می‌کند.

مبارزه با ransomware توسط راه‌حلهای حفاظت از اطلاعات HPE

راه‌حل محافظت از داده‌های اچ پی در حالی‌که تسهیل می‌نمایند بازیابی‌های سریع توسط مدیریت ساده از اکو سیستم حفاظتی داده شما ما را در مقابل حملات ransomware ایمن می‌سازد .

دسترسی عالی به داده با سیستم ذخیره‌سازی Veeam و HPE

تحقیقات IDC نشان می‌دهد که کسب و کارهائی که سرمایه‌گذاری در یک راه حل Veeam و HPE برای پشتیبانی از حفاطت داده و عملیات بازیابی آنها انجام داده‌اند از دسترسی بهتر به داده، ساده کردن عملیات IT و کاهش ریسک ازدست دادن سود برده‌اند‌. بازده سرمایه‌گذاری در ظرف مدت 5 سال 262 درصد بوده است.

وریتاس نت بکاپ (Veritas NetBackup)

محافظت از داده را با عکس‌العمل سریعی ارائه می‌نماید. پی‌ببرید که چطورVeritas NetBackup به سادگی با هزینه کم و آرشیو داده محافظت شده و قابل اعتماد می‌تواند به کسب و کارتان کمک‌رسانی نموده تا نسبت به تغییر وضعیت عکس‌العمل سریع نشان دهید.

نرم‌افزار حفاظت از داده

نرم‌افزاری که اطلاعات شما را از هسته تا به لبه محافظت می‌نماید، به شما در لحظه راهنمایی می‌رساند که چگونه استراتژی پشتیبان‌گیری خود را بهینه‌سازی کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حفاظت دیتا و دسترس‌پذیری از طریق Veeam

حفاظت از داده بصورت سریع و قابل اعتماد ، برپایه تصویر و برای محیط‌های مجازی