اشتراک‌های فورتی‌گارد (FortiGuard Subscriptions)

سرویس‌های امنیتی فورتی گارد سازمان تحقیقاتی و هوش تهدید شرکت Fortinet است که به توسعه، ابداع و نگهداری از یکی از شناخته شده ترین و مجرب ترین سیستم‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی در این صنعت می‌پردازد.

برای شکستن توالی حمله و محافظت از سازمان خود، باید بتوانید وضعیت امنیتی خود را با حملات تازه کشف شده که همواره در حال گسترش است تنظیم کنید.

سرویس‌های امنیتی فورتی گارد مجموعه‌ای از قابلیت‌های امنیتی که دارای قابلیت هوش مصنوعی هستند و امنیت برنامه، محتوا، وب، دستگاه و کاربران را ارائه می‌دهند.

این خدمات عبارتند از:

  • به طور طبیعی در Fortinet Security Fabric ادغام شده‌‌اند تا تشخیص و اجرای هماهنگ را در سراسر حمله انجام دهند.
  • به طور مداوم خطرات را ارزیابی کرده و به صورت خودکار( Fabric ) برای مقابله با تهدیدهای شناخته شده و ناشناخته به صورت Real Time تنظیم می‌کند.
  • برای کاربران و برنامه‌های کاربردی در سراسر کشور، EndpointsوClouds سیاست امنیتی متناسب با شرایط و آگاهی را ارائه می‌دهد.
FortiGuard Subscriptions

آزمایشگاه‌های FortiGuard محیط‌های تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی را در پایگاه‌های داده یکپارچه حفظ می‌کنند و این اطمینان را می‌دهند که همه محصولات با یک up-to-the-minute یکسان کار می‌کنند. محصولات مختلف به تمام فناوری‌های امنیتی مربوطه که متناسب با عملکرد و مکان آن‌ها در سطح حمله است دسترسی پیدا می‌کنند. این اطمینان را می‌دهد که امنیت به طور مداوم استقرار یافته و به طور منسجم اجرا می‌شود.

FortiGuard Subscriptions

مجموعه خدمات ایمنی فورتی‌گارد ( FortiGuard Security Services Portfolio )

Device Security

Device Security

مجموعه‌ای از فناوری‌های بهینه شده امنیتی پیشرو است که برای نظارت و محافظت از دستگاه‌های IoT و OT در برابر تاکتیک‌های حمله به دستگاه و آسیب‌پذیری‌ها استفاده شده است.

Content Security

Content Security

مجموعه‌ای از فناوری‌های امنیتی پیشرفته است که برای نظارت و محافظت در برابر تاکتیک‌های حملات مبتنی بر فایل، بدافزار، باج افزاراستفاده شده است.

web security

Web Security

مجموعه‌ای از فناوری‌های امنیتی پیشرفته است که برای نظارت و محافظت از داده‌ها و برنامه‌های کاربردی در برابر تاکتیک‌های حمله مبتنی بر وب بهینه شده‌است و به شما در رعایت اصول کمک می‌کند.

ویژگی‌ها و فوائد فورتی‌گارد ( The FortiGuard Advantage )

پوشش جامع (Comprehensive Coverage)

خدمات ایمنی FortiGuard، تشخیص و پاسخ امنیتی هماهنگ و مداوم را در چرخه حمله ارائه می‌دهد. این شرکت دارای بزرگترین مجموعه محصولات است که از مدل‌های ترکیبی سخت‌افزار و نرم افزار پشتیبانی می‌کند

Comprehensive Coverage
Credible Security Analysis

تجزیه و تحلیل امنیتی معتبر ( Credible Security Analysis )

هوش مصنوعی‌ها توسط آزمایشگاه‌های FortiGuard که یکی از بزرگترین و با تجربه‌ترین سازمان‌های تحقیقاتی امنیتی در صنعت است، آموزش دیده است. از یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین مجموعه داده‌ها استفاده می‌کند و اطلاعات را از نقاط انتهایی (endpoints)، شبکه‌ها (networks) و ابرها (clouds) پوشش می‌دهد. علاوه براین، پلتفرم ها روزانه بیش از 100 میلیارد رویداد را دریافت و تجزیه و تحلیل می‌کند تا روزانه بیش از یک میلیارد به روز‌رسانی امنیتی در Fortinet Security Fabric ارائه دهد.

در صورت داشتن هر گونه سوال با کارشناسان امنیت شرکت تماس حاصل نمائید.

زمان سریع برای محافظت ( Fast Time-to-Protection )

خدمات FortiGuard به صورت Real time ، مجموعه جامع از حفاظت جدید را برای همه فن‌آوری‌های امنیتی مربوطه ایجاد می‌کند که اجرای هماهنگ در مقابل حملات ایجاد می‌کند. محافظ‌های تازه ایجاد شده به طور خودکار توزیع می‌شوند بنابراین Fabric می‌تواند دفاع‌ها را تنظیم و هماهنگ کند.

Fast Time-to-Protection
Flexible Purchasing Options

گزینه‌های خرید انعطاف‌پذیر ( Flexible Purchasing Options )

سازمان‌ها می‌توانند قابلیت‌های امنیتی را متناسب با مجموعه‌ای از موارد مختلف مطابقت دهند و این خدمات را به محصولات مورد نظر در مدل‌های سخت‌افزاری، ماشین مجازی (VM) به عنوان سرویس متصل کنند. علاوه براین، گزینه‌های خرید انعطاف‌پذیر به این معنی است که می‌توانید از خدمات a-la-cart یا بسته‌های بهینه شده برای NGFW،Cloud، Endpoint و موارد دیگر استفاده کنید، و هم چنین گزینه Enterprise Agreement هم وجود دارد.

چرا فورتی گارد؟

آنچه که باعث متمایز شدن FortiGuard  می‌شود، به پلتفرم تحلیل و هوش مصنوعی پیشرفته‌ای که توسط  FortiGuard Labs طراحی و مدیریت شده ارتباط دارد. پلتفرم ما به طور میانگین هر روز 100 میلیارد رویداد مختلف را بررسی و تحلیل می‌کند تا هر روزه حدود یک میلیارد به روز رسانی امنیتی را برای محافظت از مشتریان ما در برابر تهدیدات امنیتی جدید و ناشناخته در تمام سیستم‌های Security Fabric ارائه کند.

در حالیکه ممکن است دستیابی به نتیجه با راهکارهای ارائه شده توسط سایر شرکت‌ها به چندین روز، هفته یا ماه ختم شود، Fortinet می‌تواند در عرض یک دقیقه به نتایج شگفت انگیزی برسد.

در نهایت، اثربخشی سیستم‌های تحلیلی و هوش مصنوعی امنیتی به ورودی‌ها و نحوه آموزش آنها بستگی دارد. پلتفرم ما در Fortinet مبتنی بر یکی از بزرگترین و مجرب ترین سازمان‌های تحقیقاتی در حوزه امنیت سایبری است که بیش از 215 محقق و تحلیلگر از 31 کشور مختلف دارد. تیم FortiGuard هر ساله حدود 580 هزار ساعت تحقیق و مطالعه انجام می‌دهد که کمتر سازمانی قادر به انجام آن است. برای دریافت مشاوره با کارشناسان امنیت شرکت تماس حاصل نمائید