دوره‌های تخصصی ذخیره ‌سازهای اچ پی

امروزه در بسیاری از سازمان‌های دارای شبکه‌های بزرگ و  متوسط بحث تجهیزات ذخیره‌سازی (Storage) از مهمترین مسئولیت‌های کاری در بین مدیران فناوری اطلاعات و شبکه می‌باشد. وقتی صحبت از نگه‌داری و حفاظت از اطلاعات ارزشمند یک سازمان در میان باشد تجهیزات ذخیره‌سازی حرفه‌ای ارزش خودشان را نشان می‌دهند، هارد‌هایی با قابلیت‌های تحمل خطا (RAID)، هارد‌های پرسرعت SSD، هارد‌های تحت شبکه از قبیل SAN, NAS, DAS و بسیار از تجهیزاتی که پیکربندی صحیح و اصولی آنان برای یک عملکرد بدون نقص یک سازمان بسیار حیاتی می‌باشد.

برای شمایی که به تازگی قصد شرکت در دوره های Storage را دارید، بهتر این است تا در ابتدا با وظایف اصلی مربوط به یک کارشناس Storage آشنا شوید. به طور کلی یک کارشناس  Storageطراحی و نگهداری راهکارهای مطمئن ذخیره‌سازی اطلاعات را بر عهده دارد، این اطلاعات می‌توانند دیتابیس‌ها (پایگاه داده ها)، شبکه ها، و یا سیستم هایی با ظرفیت عملکرد بالا باشند. یک کارشناس ذخیره سازی به عنوان فردی که دوره های Storage را با موفقیت پشت سر گذاشته است می بایست از اطلاعات کافی در زمینه سخت افزارها، سیستم عامل ها، برنامه های کامپیوتری، پشتیبانی فنی و همچنین نیاز های مربوط به این حرفه برخوردار باشد.

کارشناسان Storage امور مربوط به طراحی و نظارت بر سیستم‌های ذخیره‌سازی اطلاعات برای کاربران شخصی، مشاغل و یا حتی سازمان‌ها و ارگان‌ها دولتی را نیز انجام می‌دهند. علاوه براین این افراد جهت اطمینان خاطر از ایمن بودن ذخیره‌سازی دیتابیس‌ها، به طراحی سیستم‌های تطبیق پذیر باکاربری آسان نیز کمک می کنند.

کسانی که می‌خواهند حرفه Storage را به صورت حرفه‌ای دنبال کنند حتما می‌بایست از پیش با چندین سیستم عامل، برنامه‌های گوناگون و اجزای مختلف سخت افزاری آشنا باشند. حال با همه این تفاسیر مرسوم ترین راه برای شروع این حرفه شرکت در دوره‌های تخصصی Storage یا همان دوره‌های ذخیره‌سازی می‌باشد.

تجهیزات اچ پی
دوره تخصصی استوریج

سرفصل‌های دوره تخصصی آموزشی ذخیره ساز اچ پی

با استفاده از فرم زیر می‌توانید نسبت به ثبت نام یا رزرو برای دوره های آموزشی اقدام کنید.

اطلاعات شخصی

نام نام خانوادگی(ضروری)
آدرس(ضروری)

اطلاعات تماس

روش‌هایی که می‌توان با شما در ارتباط بود را مشخص کنید.
ایمیل(ضروری)
میزان آشنائی با ذخیره‌سازهای اچ پی

ساعت کلاس‌ها